İş birliği anlaşmalarımızda hiçbir ücret veya ek ücret istemiyoruz!

Lejyon iş birliğinin Event ve Organizasyon ekiplerine sağladığı ayrıcalıklar

Daraltılabilir içerik

Lejyon üyelik satışlarından kar payı

Lejyon ile iş birliği anlaşmasına giden organizasyon ekiplerine özel bir promosyon kodu oluşturuyoruz. Bu kod ile Lejyon üyeliği satın alan her yeni üye için organizasyon ekiplerine %20 (100TL) oranında komisyon ödüyoruz.

Müşteri havuzu oluşturma hizmeti

Lejyon üyeliği satın almış veya Lejyon ile iş birliği sağlamış bir organizasyon ekibinin düzenlediği etkinlik için bilet satın almış olan müşterilerden oluşan bir havuz oluşturuyoruz. Yeni etkinliklerden haberdar olmak isteyen müşterilerimiz ile anlaşmalı olduğumuz ekiplerin düzenlediği etkinlikleri paylaşıyoruz.

Komisyonsuz bilet satış hizmeti

Çalıştığımız organizasyon ekiplerinin etkinlik biletlerinin satışında komisyon istemiyoruz.

Bilet satışı takip sistemi

Lejyon üzerinden satılan tüm biletleri kimin sattığı ve kimin satın aldığına dair verileri etkinlik organizatörü ile paylaşıyor ve PR ekiplerini denetleme hizmeti sağlıyoruz.

Reklam ve pazarlama desteği

İş birliği içinde olduğumuz etkinlik gruplarının düzenlediği organizasyonlar için sosyal medya reklam ve pazarlama desteği veriyoruz.

Etkinlik takvimi oluşturma hizmeti

İş birliği yaptığımız organizasyon ekiplerinin düzenleyeceği yeni etkinlikleri müşterilerimizin takvimine ekliyoruz ve onayları dahilinde bildirim gönderiyoruz.